İnsan Kaynakları Performans Yönetimi

İnsan Kaynakları Performans Yönetimi

İnsan Kaynakları Performans Yönetimi

İnsan Kaynakları performans yönetimi; insan kaynakları uzmanları tarafından çalışanlara özgü yetkinlik ve hedeflerin belirlendiği, ölçümlendiği ve sonuçların geliştirildiği bir süreçtir. Antrasit HR olarak, çalışanların en iyi şekilde yönetilebilmesi, objektif değerlendirilmesi, gelişebilmesi ve motive olabilmesi için çözümler üretiyoruz. Şirket hedef ve stratejileri doğrultusunda, İnsan Kaynakları performans yönetim süreci gerçekleştirerek, şirketin gelişmesi için etkili çalışmalar yapıyoruz.

Kurum kültürünüze ve buna bağlı olarak çalışanlarınızın motivasyon kazanması, işlerini ve kendilerini geliştirebilmesi için çalışıyoruz. Çalışanlarınızın performanslarını objektif değerlendirerek, onların daha mutlu ve etkili çalışabilmesini amaçlıyoruz. Şirketiniz hedef ve stratejileri üzerinden başarı planlaması için insan kaynakları performans yönetimi yapıyoruz.

Neden İnsan Kaynakları performans yönetimi

Şirket içerisinde çalışanların motivasyonları genel olarak düşüşe geçebilmektedir. İnsan kaynakları yönetimi bu durumun önüne geçebilmek için yapılan bir çalışmadır. Şirket bünyesindeki tüm çalışanların performanslarını ayrı ayrı ve objektif olarak analiz ederek gelişme planlamaları yapılır. İnsan kaynakları performans yönetim sürecinde şirketin başarı hedefleri gerçekleştirilmesine önem verilir. Yıllık bazda değerlendirmeler ön planda tutulmaktadır.

Hizmetlerimiz

secme2

Üst Düzey Seçme ve Yerleştirme

Üst düzey çalışan ihtiyacınızı karşılamak adına ‘headhunting’ yöntemini kullanarak şirket hedefleriniz doğrultusunda uygun adayları sizlerle buluşturuyoruz.

Detay Bilgi

ise-alim2

İşe Alım Süreçleri Yönetimi

Müşterilerimizin işe alım süreçlerinde yaşayabilecekleri problemleri tespit ederek profesyonel bir bakış açısıyla süreci yönetmelerine destek oluyoruz.

Detay Bilgi

toplu-ise-alim2

Toplu İşe Alım Çözümleri

Hacimli işe alım ihtiyaçlarınız için firmanıza özel bir yol haritası çizerek en kısa sürede en çok verimi almanızı sağlıyoruz.

Detay Bilgi

yetenek2

Yetenek Değerlendirme

Yetenek bazlı aday değerlendirme yöntemi ile mülakatların sonuçlarını iş uyumu ölçümleri ile karşılaştırarak müşterilerimiz için daha güvenli sonuçlar elde ediyoruz.

Detay Bilgi

danismanlik2

Kurum Kültürü Danışmanlığı

Kurumların hangi alanda olursa olsun çalışan bağlılığını sağlamak adına bir kültür oluşturmaları gerektiğine inanıyoruz. Bu doğrultuda firma dinamiklerinizi inceleyerek size en uygun çalışan bağlılığı stratejilerini yaratıyoruz.

Detay Bilgi

yazilim2

Yazılım ve IT Ekibi Kurma Danışmanlığı

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda teknik uzmanlık gerektiren alanlarda yazılım ve IT ekibi kurmalarına destek oluyoruz.

Detay Bilgi