İnsan Kaynakları Danışmanlık Firmaları

İnsan Kaynakları danışmanlık firmaları

İnsan Kaynakları Danışmanlık Firmaları

İnsan Kaynakları danışmanlık firmaları, uzman ekipler tarafından yapılan detaylı araştırmalar sonucunda müşterilerinin ihtiyaç duyduğu yerli veya yabancı personel ihtiyaçlarını karşılamak için çözümler üretirler. Antrasit HR olarak, sizlerin ihtiyacına yönelik alanında en başarılı adayları sizin için buluyoruz.

İnsan Kaynakları danışmanlık firmaları arasında farkını geniş aday ve alan havuzuyla gösteren Antrasit HR; firmanızı ileriye taşıyacak takım arkadaşlarınızı sizlerle buluşturmaktadır.

Kurum kültürüne uygun firmanıza değer katacak insanlar ile çalışmak için ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla anlayarak istekleriniz doğrultusunda gerekli seçimler yapılmaktadır. İnsan kaynakları danışmanlık firmaları seçimlerini yaparken firma için uygun olabilecek birçok kriteri değerlendirerek sizler için en uygun kişiyi seçmeyi hedeflemektedir.

Neden İnsan Kaynakları Danışmanlık Firmaları

Antrasit HR olarak firmaların ihtiyaçlarına tam anlamıyla odaklanarak kurum kültürlerine uygun insan profillerini geniş aday havuzu içerisinden yönlendiriyoruz. Firmaların taleplerini göz önünde bulundurarak kurum profillerine ve ihtiyaçlarına hitap eden doğru insanları sizler ile buluşturarak firmaların sürdürülebilirliğine önem veriyoruz. İnsan kaynakları danışmanlık firmaları olarak bu kriterlerde bizler için önemlidir.

Hizmetlerimiz

secme2

Üst Düzey Seçme ve Yerleştirme

Üst düzey çalışan ihtiyacınızı karşılamak adına ‘headhunting’ yöntemini kullanarak şirket hedefleriniz doğrultusunda uygun adayları sizlerle buluşturuyoruz.

Detay Bilgi

ise-alim2

İşe Alım Süreçleri Yönetimi

Müşterilerimizin işe alım süreçlerinde yaşayabilecekleri problemleri tespit ederek profesyonel bir bakış açısıyla süreci yönetmelerine destek oluyoruz.

Detay Bilgi

toplu-ise-alim2

Toplu İşe Alım Çözümleri

Hacimli işe alım ihtiyaçlarınız için firmanıza özel bir yol haritası çizerek en kısa sürede en çok verimi almanızı sağlıyoruz.

Detay Bilgi

yetenek2

Yetenek Değerlendirme

Yetenek bazlı aday değerlendirme yöntemi ile mülakatların sonuçlarını iş uyumu ölçümleri ile karşılaştırarak müşterilerimiz için daha güvenli sonuçlar elde ediyoruz.

Detay Bilgi

danismanlik2

Kurum Kültürü Danışmanlığı

Kurumların hangi alanda olursa olsun çalışan bağlılığını sağlamak adına bir kültür oluşturmaları gerektiğine inanıyoruz. Bu doğrultuda firma dinamiklerinizi inceleyerek size en uygun çalışan bağlılığı stratejilerini yaratıyoruz.

Detay Bilgi

yazilim2

Yazılım ve IT Ekibi Kurma Danışmanlığı

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda teknik uzmanlık gerektiren alanlarda yazılım ve IT ekibi kurmalarına destek oluyoruz.

Detay Bilgi