Kurum Kültürü Danışmanlığı

Kurumların hangi alanda olursa olsun çalışan bağlılığını sağlamak adına bir kültür oluşturmaları gerektiğine inanıyoruz. Bu doğrultuda firma dinamiklerinizi inceleyerek size en uygun çalışan bağlılığı stratejilerini yaratıyoruz.

Yapılan araştırmalar doğrultusunda çalışanların kurumlarını sahiplenmesinin kurum içi mutluluğu arttırdığı gözlemlenmiştir. Uzman ekibimiz şirketinizin dinamiklerini detaylı olarak inceleyerek en uygun stratejiyi belirler. Çalışma ortamında sağlanacak birlik ve bütünlüğün şirketlerin karlılık oranlarına doğrudan bir etki sağladığını düşünüyoruz. Her bir çalışanın bireysel olarak mutluluğunu arttırmaya odaklanarak satışları ve karlılığı arttırabileceğimize inanıyoruz.

İlk olarak kurumunuzu analiz ederek güçlü ve zayıf yönlerini belirliyoruz. Her bir çalışanınıza mutluluk testleri uygulayarak kurumdan beklentilerini tespit ediyoruz. Bu doğrultuda yönetici kadro ile birlikte bir yol haritası çıkartıyoruz. Kurum Kültürünün dinamikleri belirlendiğinde öncelikli olarak yönetim kadrosundan başlayarak kurum kültürünü benimsetecek çalıştaylar düzenliyoruz. Çalıştaylarımızı bireysel performansı ve bağlılığı arttıracak eğitimler ile destekliyor ve çıktılarını düzenli olarak takip ediyoruz.

Kurum Kültürü danışmanlığı, işletme içerisinde yer alan yönetici ve çalışanların zaman içerisinde farkında olmadan oluşturduğu kültürün gelişmesi için çalışmalar gerçekleştirmektedir. Bir kurumun kültürü, sektördeki bilinirliğini de etkilemektedir. Antrasit HR olarak, Kurum kültürü danışmanlığı ile şirket içinde bulunan çalışanların motivasyonunu artıracak, aidiyeti yükseltecek ve işletmenin gelişimini belirleyecek çalışmalar yapıyoruz.

Kurum Kültürü Danışmanlığı

Kurum kültürünüzü oluşturuyor veya var olan kurum kültürünüzü geliştirmek için çalışıyoruz. Firma içerisinde çalışan herkesin değerli düşünceleri doğrultusunda, sektördeki bilinirliğinizi artırmayı hedefliyoruz. Kurum kültürü danışmanlığı ile şirket içinde çalışanların motivasyonunu ve aidiyet hissini artıracak çözümler geliştiriyoruz.

Neden kurum kültürü danışmanlığı

Antrasit HR olarak, şirketinizin sektördeki bilinirliğini ve bununla beraber çalışanlarınızın motivasyonunu önemsiyoruz. Kurum kültürü danışmanlığı ile şirketinizin kültürünü oluşturuyor veya geliştiriyoruz, kurumunuz bünyesinde çalışan kişilerin daha etkili ve verimli çalışmasını sağlıyoruz. Sektördeki yerinizi önemsiyor ve daha iyi yerlere gelmeniz için sürekli olarak çözümler geliştiriyoruz.

Sürecimiz ;
Kurumun analizi ve değerlendirilmesi.
Yönetici Kadro ile entegre yol haritası belirlenmesi.
Yönetici Kadro Kurum Kültürü Eğitimi.
Çalışan Kurum Kültürü Eğitimi.
Kurum Kültürü Süreçlerinin Değerlendirilmesi ve Takibi Toplantıları.

Hizmetlerimiz

secme2

Üst Düzey Seçme ve Yerleştirme

Üst düzey çalışan ihtiyacınızı karşılamak adına ‘headhunting’ yöntemini kullanarak şirket hedefleriniz doğrultusunda uygun adayları sizlerle buluşturuyoruz.

Detay Bilgi

ise-alim2

İşe Alım Süreçleri Yönetimi

Müşterilerimizin işe alım süreçlerinde yaşayabilecekleri problemleri tespit ederek profesyonel bir bakış açısıyla süreci yönetmelerine destek oluyoruz.

Detay Bilgi

toplu-ise-alim2

Toplu İşe Alım Çözümleri

Hacimli işe alım ihtiyaçlarınız için firmanıza özel bir yol haritası çizerek en kısa sürede en çok verimi almanızı sağlıyoruz.

Detay Bilgi

yetenek2

Yetenek Değerlendirme

Yetenek bazlı aday değerlendirme yöntemi ile mülakatların sonuçlarını iş uyumu ölçümleri ile karşılaştırarak müşterilerimiz için daha güvenli sonuçlar elde ediyoruz.

Detay Bilgi

danismanlik2

Kurum Kültürü Danışmanlığı

Kurumların hangi alanda olursa olsun çalışan bağlılığını sağlamak adına bir kültür oluşturmaları gerektiğine inanıyoruz. Bu doğrultuda firma dinamiklerinizi inceleyerek size en uygun çalışan bağlılığı stratejilerini yaratıyoruz.

Detay Bilgi

yazilim2

Yazılım ve IT Ekibi Kurma Danışmanlığı

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda teknik uzmanlık gerektiren alanlarda yazılım ve IT ekibi kurmalarına destek oluyoruz.

Detay Bilgi