İşe Alım Süreçleri Yönetimi

İşe Alım Süreçleri Yönetimi

İnsan Kaynakları Yönetimi İşe Alım Süreci

Müşterilerimizin işe alım süreçlerinde yaşayabilecekleri problemleri tespit ederek profesyonel bir bakış açısıyla süreci yönetmelerine destek oluyoruz.

İnsan Kaynakları yönetimi işe alım süreci, iş veren ve çalışan kişilerin en çok merak ettiği süreçlerden biridir. Kurumların büyümesine bağlı olarak çalışana ihtiyaç duyulur, şirketlerin standartlarına göre farklılık gösteren işe alım süreci gerçekleşir. Antrasit HR olarak adayın bulunması, araştırılması, seçilmesi ve işe alışma süreci gibi birçok durumda çözümler sunuyoruz. İnsan Kaynakları yönetimi işe alım süreci konusunda hızlı ve etkin çalışmalar gerçekleştirerek; iş veren ve çalışan arasındaki bağlantıyı kısa sürede oluşturmayı sağlıyoruz.

Personel işe alım süreçleri seçme ve yerleştirme aşamalarında özellikle büyük ölçekli firmalar için oldukça karmaşık bir hal alabilir. Uzmanlarımız bu süreçleri doğru yönetmek adına modern işe alım teknikleri ışığında stratejiler belirleyerek firmanızın yaşayabileceği olası problemlere karşı sizlere bir yol haritası çizer. Sürekli gelişim hedefimiz doğrultusunda manuel süreçlerinizi optimize ederek hızlanmanızı sağlayacak yazılımları sizlerle bir araya getiriyoruz.

Yeteneklerimiz ;
Alanında uzman ekibimiz ile süreç tasarımı.
İşe alım süreçlerinde inovasyon ve dijital dönüşüm.
Süreç optimizasyonu konusunda outsource yazılım danışmanlığı.
Ölçüm ve raporlama.
Özgeçmiş Havuzu oluşturma.

Hizmetlerimiz

secme2

Üst Düzey Seçme ve Yerleştirme

Üst düzey çalışan ihtiyacınızı karşılamak adına ‘headhunting’ yöntemini kullanarak şirket hedefleriniz doğrultusunda uygun adayları sizlerle buluşturuyoruz.

Detay Bilgi

ise-alim2

İşe Alım Süreçleri Yönetimi

Müşterilerimizin işe alım süreçlerinde yaşayabilecekleri problemleri tespit ederek profesyonel bir bakış açısıyla süreci yönetmelerine destek oluyoruz.

Detay Bilgi

toplu-ise-alim2

Toplu İşe Alım Çözümleri

Hacimli işe alım ihtiyaçlarınız için firmanıza özel bir yol haritası çizerek en kısa sürede en çok verimi almanızı sağlıyoruz.

Detay Bilgi

yetenek2

Yetenek Değerlendirme

Yetenek bazlı aday değerlendirme yöntemi ile mülakatların sonuçlarını iş uyumu ölçümleri ile karşılaştırarak müşterilerimiz için daha güvenli sonuçlar elde ediyoruz.

Detay Bilgi

danismanlik2

Kurum Kültürü Danışmanlığı

Kurumların hangi alanda olursa olsun çalışan bağlılığını sağlamak adına bir kültür oluşturmaları gerektiğine inanıyoruz. Bu doğrultuda firma dinamiklerinizi inceleyerek size en uygun çalışan bağlılığı stratejilerini yaratıyoruz.

Detay Bilgi

yazilim2

Yazılım ve IT Ekibi Kurma Danışmanlığı

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda teknik uzmanlık gerektiren alanlarda yazılım ve IT ekibi kurmalarına destek oluyoruz.

Detay Bilgi