İnsan Kaynakları İşe Alım Süreci

İnsan Kaynakları İşe Alım Süreci

İnsan Kaynakları İşe Alım Süreci

İnsan Kaynakları işe alım süreci, genel olarak iş başvurusu, işe alım ve işe başlama süreçlerinden oluşan bir yoldur. İnsan Kaynakları, bu süreci şirketler yerine üstlenerek sürecin kolay ve hızlı şekilde ilerlemesini mümkün kılar. Antrasit HR olarak, şirketlerin çalışan ihtiyaçlarını en uygun ve hızlı şekilde
çözüme ulaştıracak uzmanlar doğrultusunda İnsan Kaynakları işe alım süreciniz gerçekleştirilir. Bu sayede şirketler geri kalan vakitlerini daha verimli kullanabilir, departman için en doğru aday bulunduktan sonra, şirkete değer katacak yeni takım arkadaşı bünyeye dahil edilir.

Kurum kültürünüze ve buna bağlı olarak firmanıza etki katabilecek çalışan aramanıza, en doğru şekilde çözümler sunuyoruz. İnsan Kaynakları işe alım süreciniz için hızlı ve etkin çalışmalar gerçekleştirerek, kurumunuza en uygun kişilerle iletişime geçiyor; işe alımlarını sizin adınıza sağlıyoruz.

Neden İnsan Kaynakları işe alım süreci

Antrasit HR olarak, şirketiniz için en uygun ve verimli çalışan arayışınızı sizler için gerçekleştiriyoruz. İnsan kaynakları işe alım süreci konusunda tecrübemizle, ihtiyacınızı en hızlı şekilde karşılamak için çalışıyoruz. Başvuru, görüşme ve işe alım süreçlerinde profesyonel olarak rol alıyor; sizlerin vaktini size ve kurumunuza kazandırmayı önemsiyoruz.

Hizmetlerimiz

secme2

Üst Düzey Seçme ve Yerleştirme

Üst düzey çalışan ihtiyacınızı karşılamak adına ‘headhunting’ yöntemini kullanarak şirket hedefleriniz doğrultusunda uygun adayları sizlerle buluşturuyoruz.

Detay Bilgi

ise-alim2

İşe Alım Süreçleri Yönetimi

Müşterilerimizin işe alım süreçlerinde yaşayabilecekleri problemleri tespit ederek profesyonel bir bakış açısıyla süreci yönetmelerine destek oluyoruz.

Detay Bilgi

toplu-ise-alim2

Toplu İşe Alım Çözümleri

Hacimli işe alım ihtiyaçlarınız için firmanıza özel bir yol haritası çizerek en kısa sürede en çok verimi almanızı sağlıyoruz.

Detay Bilgi

yetenek2

Yetenek Değerlendirme

Yetenek bazlı aday değerlendirme yöntemi ile mülakatların sonuçlarını iş uyumu ölçümleri ile karşılaştırarak müşterilerimiz için daha güvenli sonuçlar elde ediyoruz.

Detay Bilgi

danismanlik2

Kurum Kültürü Danışmanlığı

Kurumların hangi alanda olursa olsun çalışan bağlılığını sağlamak adına bir kültür oluşturmaları gerektiğine inanıyoruz. Bu doğrultuda firma dinamiklerinizi inceleyerek size en uygun çalışan bağlılığı stratejilerini yaratıyoruz.

Detay Bilgi

yazilim2

Yazılım ve IT Ekibi Kurma Danışmanlığı

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda teknik uzmanlık gerektiren alanlarda yazılım ve IT ekibi kurmalarına destek oluyoruz.

Detay Bilgi